Skip to Content

جلسه افتتاح "ستاد دانشجویی جشن یکصدمین سال تاسیس دانشگاه خوارزمی" برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، ظهر روز دوشنبه 25 دی 96 جلسه افتتاح ستاد دانشجویی جشن یکصدمین سال تاسیس دانشگاه خوارزمی با حضور آقای دکتر رسول رسولی پور رییس ستاد یکصدمین تاسیس دانشگاه، خانم دکتر مهری اکبری مسئول کمیته اجرایی، نمایندگان تشکلهای دانشجویی و انجمن های علمی در پردیس کرج برگزار شد.
 
آقای دکتر رسولی پور ضمن خوشآمدگویی و تشکر از حاضران گفت: سال 1397 دانشگاه خوارزمی به دانشگاههای 100 ساله جهان می پیوندد و بدین منظور از 20 دانشگاه جهان که سال تاسیس آنها 1919 می باشد؛ دعوت به عمل آمده است.
دکتر رسولی پور با اشاره به اقداماتی که از سه سال گذشته بدین منظور شروع شده است، گفت: تشکیل کارگروه و کمیته، بازسازی ساختمان پروین اعتصامی، ساخت سردیس و مجسمه حکیم بزرگ خوارزمی، سایر اقدامات ملی و بین المللی در حال انجام است. 
وی در ادامه افزود: خوشحالیم که هم اکنون مرکزی برای ارتباط جشن یکصدمین سال تاسیس دانشگاه با دانشجویان و تشکلها در اختیار داریم و امیدواریم دانشجویان با علاقه، انرژی و عِرق به دانشگاه در این ستاد فعالیت کنند زیرا برگزاری جشن یکصدمین سال تاسیس دانشگاه خوارزمی یک افتخار ملی است. 
وی اظهار داشت: نیروی انسانی موجود در دانشگاه ارزشمند است و امیدواریم این همکاری تا برگزاری مراسم ادامه یابد. 
 
دکتر رسولی پور در پایان خاطرنشان کرد: ساعات کاری ستاد دانشجویی یکصدمین سال تاسیس دانشگاه همه روزه بوده و آماده دریافت نظرات، ایده ها، حضور پررنگ و فعالیت همه ی دانشجویان است.
در ادامه خانم دکتر مهری اکبری مسئول کمیته اجرایی یکصدمین سال تاسیس دانشگاه گفت: دانشجویان بخشی از تاریخ زندگی شان را در دانشگاه سیر می کنند. وی خطاب به دانشجویان تبیین کرد: هر میزان به رشد و تعالی دانشگاه کمک کنید در واقع از نظر فردی یک منفعت برای خودتان و یک افتخار ملی خواهد بود. 
ایشان تصریح کرد: در بحث اجرایی برای برگزاری جشن یکصدمین سال تاسیس دانشگاه، بر مشارکت و همراهی دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته و ایده پرداز حساب باز کردیم.