Skip to Content

امضا یادداشت تفاهم بین دانشگاه خوارزمی و دانشگاه علوم کاربردی مرکز اتریش

دکتر کریمی مدیر امور بین­الملل دانشگاه روز جمعه مورخ 6/11/96 با سفر به شهر کرمز اتریش ضمن دیدار با رییس دانشگاه سرمایه گذار اصلی دانشگاه مرکز اتریش پیرامون گسترش همکاری­های بین دانشگاه خوارزمی و دانشگاه یاد شده گفتگو و مذاکره کرد. در ابتدا گزارشی از عملکرد و فعالیت­های این دانشگاه توسط رییس دانشگاه کرمز ارائه گردید . این دانشگاه در حوزه مدیریت، تجارت و امور پزشکی مشغول به فعالیت است.

همچنین در خصوص برگزاری دوره مشترک در زمینه­های تجارت و مدیریت توافق کامل صورت گرفت و مقرر گردید پس از ارائه اطلاعات کامل در خصوص این دانشگاه و هماهنگی با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یک تیم کارشناسی از دانشگاه کرمز به ایران بیایند و قرار داد همکاری در زمینه دوره مشترک بین طرفین امضا شود. شایان ذکر است، توافق گردید که برنامه­ریزی لازم برای برگزاری مدرسه­ی تابستانی در دانشگاه خوارزمی با همکاری اساتید این دانشگاه صورت پذیرد. طرف اتریش دعوت نمود یک یا دو تن از اساتید ایرانی برای یک دوره دو هفته­ای در آن دانشگاه حضور یابند و با توجه به خوابگاه­های خوبی که به لحاظ سکونت و اقامت در آن­جا وجود دارد، تامین هزینه اقامت اساتید ایران را بر عهده گرفت
بر اساس توافقات فوق بستر لازم برای همکاری بین دو دانشگاه فراهم گردید و در پایان یادداشت تفاهم­نامه­ی همکاری دو دانشگاه بین رییس دانشگاه جناب آقای انس فنلنر و جناب آقای دکتر غلامرضا کریمی به نیابت از ریاست دانشگاه خوارزمی، به امضا رسید.